Novinky

Prodlužte si léto

Každé ráno, každý večer Vás pohladí na duši

 

Energizující esenciální tělová voda, 100 ml

Díky vitální energii esenciálních olejů z levandule, citrónu, tymiánu a extraktu ze ženšenu, nabíjí pleť životní energií. Aplikujte ráno po koupeli, pro intenzivní účinek ideálně po použití Energy d´Essences Gel douche.

Aktivní látky: esenciální oleje (levandule, citrón, tymián),extrakt ze ženšenu

 

NOVINKA_Age_Firming_Cream

 

Liftingový zpevňující krém, 50 ml

Krém, který má anti – ageing a zpevňující účinek. Regeneruje kožní elastická vlákna a zlepšuje kožní strukturu díky extraktu z rakytníku a zelené řasy. Při pravidelném používání je pokožka viditelně pevnější, hladší a plnější. Obličejové kontury jsou obnoveny. Pleť má viditelně mladistvější vzhled a je krásně zářivá.

Universal vital Essence

Vitální esence pro všechny typy pleti, 15 ml
Přírodní esenciální oleje jsou opravdovou „energií krásy“.  100% čisté esenciální oleje dodají buňkám dostatečnou energii k obnovení vitálních funkcí. Pleť je stimulovaná, „probuzená“, lépe pak přijímá aktivní látky. Vitální esence se vždy nanášejí pod následné pěstící produkty (krémy, séra, masky). Účinky působí rychleji, pronikají do hloubky pleti a násobí účinek následně použité péče. Spojení krémů s esenciálními oleji a pěstících produktů má na pleť hloubkový, rychlejší a tedy i účinnější, zkrášlující efekt.

ÚČINKY: Aktivuje základní vitální funkci buněk – „probouzí” pleť, účinné látky prostupují hluboko do pokožky a stimulují biologické procesy. Pleť je zregenerovaná, zklidněná,

revitalizovaná a tonizovaná.

NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte denně na obličej jako základní podklad běžného produktu v péči o pleť. Vyvarujte se konturám očí.

AKTIVNÍ LÁTKY: Esenciální oleje: Levandule, Rozmarýn, Šalvěj
Esence z Šalvěje, Rozmarýnu, Levandule, Červeného tymiánu a SHIU dřeva, Malinový olej, Hydrosmose komplex, Pro-oxygen